Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü

TANITIM FAALİYETLERİNDEKİ DURAĞIMIZ DEMİRDELEN KÖYÜ OLDU
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatör Vekili İbrahim Sertaç Yılmaz, “Her Köy Bir İşletme Projesi” kapsamında Karakoçan ilçesi Demirdelen köyünde vatandaşlarla buluştu.

Yılmaz ve Yerinde Kontrol Birim Amirimiz Tahsin Çelik ziyaretleri kapsamında ilk olarak İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet YILDIZ ile birlikte İlçe kaymakamı Mehmet Kocabey’i ziyaret etti.

Daha sonra Demirdelen köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, “Her Köy Bir İşletme Projesi” ve IPARD II 3. Çağrı dönemi hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, “Köylerin tarım ve hayvancılık alanında daha da gelişebilmesi için başlatılan proje kapsamında köylerde çiftçilerle bir araya geliyoruz. Tanıtım faaliyetleri kapsamında ilçe merkezimizi daha önce ziyaret etmiştik. Bugün de Demirdelen köyünde vatandaşlarımızla buluştuk. Köylülerin çok güzel fikirleri var. Bu fikirlerin hayata geçirilmesi noktasında bizler üzerimize düşeni fazlasıyla yapma gayreti içerisinde olacağız. Her köy bir işletme projesine önem veriyoruz. Sayın Bakanımızın talimatları doğrultusunda köyleri ziyaret etmeye devam edeceğiz” dedi.