Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMU’NUN (ELEP) KONUĞU OLDUKIPARD II Programı kapsamında çıkılan 3. Çağrı dönemi 
ile ilgili bilgilendirme yapmak için Elazığ Ekonomi Platformu’nun (ELEP ) konuğu olduk.
Bu kapsamda İl Koordinatör Vekilimiz İbrahim Sertaç Yılmaz ve Proje Birim Amiri Dr. Işıl Aydın’ın katılımıyla ELEPüyelerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan ELEP Dönem Başkanı Asilhan Arslankurum çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bu noktada kendilerine düşen her türlü sorumluluğa isteyerek katkı sunacaklarını belirtti. TKDK’nın Elazığ’a kazandırmış olduğu başarılı yatırımları hemen her yerde görebildiklerini, bundan dolayı Yılmaz ve ekibini tebrik ettiğini ifade etti.

İl Koordinatör Vekilimiz İbrahim Sertaç Yılmaz, Başkan Arslan’a teşekkür ile başladığı konuşmasında “ 251 Milyon Avroluk bütçe yatırımcıların hayallerinin gerçekleşmesi için kullanıma hazır. 42 şehre ortak olarak sunulan bu bütçeden Elazığ’ın en iyi derecede faydalanabilmesi için hep beraber çalışmalıyız. Yatırımcılarımız proje hazırlığı yaparken sıralama kriterlerinden en yüksek puanları alabilecek şekilde hazırlıklarını yapsınlar. İnşallah hayırlı yatırımların ekonomiye katılmasına vesile oluruz” dedi.
 

Toplantıda kurum uzmanlarımızdan Dr. Işıl Yılmaz tarafından 3. Çağrı ilanının sunumu yapıldı. Toplantı soru cevap bölümüyle sona erdi.